Понедельник, 13.05.2024, 12:18

Главная Контакты Расписание занятий Вход
Приветствую Вас, Гость · RSS
Виды тренировок

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
 Полезная информация
Главная » Статьи » Мои статьи

Важливість тренінгу гнучкості для жінок
Життя і здоров’я - це найбільші цінності, які має людина. Здоров’я людини можна з одного боку охарактеризувати як один з найбільш складних філософських, біосоціокультурних, соціо-педагогічних питань і проблем сучасного суспільства,з іншого як багато компонентну ієрархічну структуру, що є наслідком дії величезної кількості чинників(*3, Міхеенко). У статуті ВОЗ зазначається: „Здоров’я – це стан повного фізичного, душевного та соціального благополуччя, а не тільки відсутність хворобі чи фізичних вад”.
Сучасний прискоренний ритм життя підвищів емоціональну та інтелектуальну напругу і в цей же час скоротив роботу м’язів. До речі, недолік в природніх рухах та фізичних вправах відображаеться на жінках більше ніж на чоловіках. Вони швидше првнішають, втрачають легкість ході, граціозність.
Роль жінки в суспільному житті безперервно зростає. Від стану організму жінки, функціонування його систем та органів залежить життєздатність нового покоління, тому здоров’я жінки вимагає особливої уваги. Стан органів і систем організму характеризує біологічний вік. Жінка що веде фізично активне життя має біологічній вік на 10-20 років молодший за паспортний. Важливою особливістю жіночого організму є циклічність функціонування статевих залоз та зв’язані з нею циклічні зміни у всьому організмі.
З віком з певними змінами у суглобах (відкладення солей, зростання з’єднувальної тканини) амплітуда рухів у них обмежується, що дуже негативно відбивається на стані здоров’я. Погіршення здоров’я та фізичного стану в віці 30-50 років має поворотній, функціональний характер. Під впливом фізичних вправ та стрейчінгу можливо в повній мірі відновити фізичну працездатність та підготовленість. Тому навіть у віці старше 50 у жінок що займаються фізичними вправами відмічаються результати за своїм рівнем схожі до результатів 30 річних. Помірна фізична активність впливає на процеси старіння, знижуючи його темпи розвитку на 10-20 років. Часто говорять : доки людина гнучка - вона є молодою. Тренінг гнучкості в останні роки все в більшій мірі усвідомлюється як найважливіший чинник для підвищення сили, гармонізації тіло будови, покращення координації рухів, попередження травм та збереження здоров’я в цілому. Вона сприяє правильній поставі, котра покращує зовнішній вигляд, впливає на життєвий тонус.
Copyright MyCorp © 2024
Полезное
Упражнения


Хостинг от uCoz
Rambler's Top100 МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Каталог сайтов города Сумы Яндекс цитирования